Csomagoló munkatárs

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége. A magyar és a kelet-közép-európai régió egyik legkorszerűbb, holland típusú, polcos rendszerű, felszíni gombafarmja

csomagoló munkatársat

keres ócsai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Napi megrendelés szerinti gomba csomagolás;
  • A kiszerelésnek megfelelő súly ellenőrzése;
  • Súly kiegyenlítése;
  • Címkézés;
  • Fóliázógéppel történő csomagolás;
  • Az áru műanyag rekeszbe, kartonba helyezése;
  • Esetenként szeletelőgép kezelése, gomba betöltése;

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Minőségi munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Csomagolási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,  stabil háttér
  • Munkaruha biztosítása a csomagolóüzemben 12-14°C-nak megfelelően.

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Külterület, Hrsz: 0175/9.

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével.

Bővebb információ: +36 30 756 8460