Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége Gombakereskedelmi ágazatába

Értékesítési munkatársat

keres.

Feladatok:

  • árajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • ártárgyalásokon való részvétel,
  • kapcsolattartás a vevőkkel és a gombabeszállítókkal,
  • új piaci lehetőségek feltárása a termékfejlesztési-és marketing csoport adatai alapján,
  • az ágazat munkájának szervezése
  • a csomagolás és a szállítmányozás fejlesztése, hatékonyságának növelése,
  • értékesítési statisztikák, elemzések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár/gazdasági/kereskedelmi iskolai végzettség
  • 2-3 év értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Német és angol nyelv tárgyalóképes/ felsőfokú ismerete szóban és írásban
  • Jó csapatjátékos
  • Határozott fellépés, jó szervezőkészség
  • Csomagolástechnikai ismeretek
  • Jó tárgyalóképesség
  • Jó kommunikáció készség
  • Alkalmazkodókészség, empátia
  • Magas terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Friss áru kereskedelmi ismeretek
  • Mezőgazdasági és élelmiszeripari kereskedelmi tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Kiváló munkakörülmények
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa-külterület, 0175/9. hrsz.

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet.