HR generalista

Cégünk, a Bio-Fungi Kft., Magyarország vezető gombaipari vállalkozása pályázati felhívást tesz

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Hatékony létszámgazdálkodás működtetése, HR kontrolling
  • A vállalati HR funkciók operatív végrehajtása, összefogása
  • Folyamatos együttműködés a működési területek vezetőivel
  • Új kollégák toborzása, kiválasztása a vezetőkkel együttműködve
  • HR folyamatok optimalizálása, folyamatos javaslattétel a javításra
  • Ki- és beléptetéshez kapcsolódó munkaügyi adminisztráció
  • Vállalati menedzsment támogatása, stratégiai döntések előkészítése
  • Vezetőkkel együttműködve a munkaköri leírások biztosítása és folyamatos aktualizálása
  • HR osztály (3 fő) vezetése, irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
  • HR kontrolling, létszám-gazdálkodási tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, terhelhető, érett személyiség
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Kihívásokkal teli kreatív munkakör

Munkavégzés helye megosztottan a Társaság ócsai és áporkai telephelye.

Önéletrajzát kérjük írásban küldje el „HR generalista” jeligével a karrier@biofungi.hu e-mail címre. Az önéletrajzokat a beérkezés folyamatában dolgozzuk fel.