Junior kontroller

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposzt-előállító cége

junior kontroller munkatársat

keres áporkai telephelyére.

Feladatok:

  • Éves bevétel-, és költségtervezés összefogása, koordinálása
  • Tervezés, terv-tény összehasonlítás, előrejelzések készítése
  • Havi kontrolling jelentések összeállítása
  • Önköltségszámítás, önköltség-számítási rend fejlesztése
  • Termékszintű nyereség, és költségelemzés
  • Pályázati elszámolások vezetése, ellenőrzése
  • Projekt elszámolások vezetése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (közgazdasági/ pénzügyi/számviteli)
  • 1-2 év kontrolling vagy számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Számviteli ismeretek
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek (adatbázis kezelés, strukturált adattáblák felépítése és karbantartása)
  • Rendszerszemlélet
  • Diagnosztizáló és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • termelő területen szerzett kontrolling tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • angol középfokú nyelvismeret
  • kontrolling szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási rendszer
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep
Jelentkezni a munkakör megnevezésével a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet.