Kereskedelmi vezető-helyettes

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége Gombakereskedelmi ágazatába

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • A gombakereskedelemi ágazat munkaszervezésében való részvétel.
  • Árajánlatok kidolgozásában való aktív részvétel.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a gombabeszállítókkal.
  • Új piaci lehetőségek feltárása.
  • Termékfejlesztési-és marketing csoporttal való aktív együttműködés.
  • A csomagolás és a szállítmányozás fejlesztésében részvétel.
  • Értékesítési stratégiák készítése, piacelemzés.
  • Hatékonyságnövelés és fejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár/gazdasági/kereskedelmi iskolai végzettség
  • 3-5 év kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Integrált vállaltirányítási rendszer használata
  • Magas fokú német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete (szóban és írásban)
  • Határozott fellépés, jó szervezőkészség
  • Csapatmunkában való együttműködő képesség
  • Jó kommunikáció készség
  • Alkalmazkodó készség, empátia
  • Magas terhelhetőség
  • A gombakereskedelmi folyamatok megtanulása és magabiztos gyakorlati elsajátítása

Előnyt jelent:

  • Külföldön szerzett munkatapasztalat
  • Friss áru kereskedelmi ismeretek
  • Mezőgazdasági és élelmiszeripari kereskedelmi tapasztalatok
  • Csomagolástechnikai és logisztikai ismeretek
  • Hatékonyorientált management rendszerek ismerte (Lean, Six Sigma, stb.)
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Kiváló munkakörülmények
  • Kreatív fejlődési lehetőségek belföldi és nemzetközi szintéren
  • Továbbképzési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú háttér, 26 éve működő vállalkozásban
  • *gombaipari ismeretek nem szükségesesek és nem elvárás, a szükséges tapasztalatok, iparági ismérvek átadásra és oktatásra kerülnek

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Külterület

Jelentkezni a munkakör megnevezésével a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet.