Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége

Komposztüzem gépkezelő munkatársat

keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Komposzt szállító rendszer műszaki állapot ellenőrzés (munkakezdéskor és folyamatosan) – olajszint, kábelek és vezetékek épsége, csapágyak, görgők, hajtóművek, sérülésmentesség, működőképesség
  • Felügyelete alá tartozó gépek és berendezések szakszerű, előírásoknak megfelelő kezelése
  • Anyag állapotának figyelése – szerkezet, víztartalom, mennyiségek, szag
  • A bunkerok, lélegző padló betöltése- leürítése után a levegőztető rendszer indításának – leállításának kérése (hőmérők beszúrása)
  • Takarítás, mosás végzése – gépek, hopperek, szállító szalagok, bunker légbefúvó nútok, manipulációs területek, gépházak, aknák, légbefúvó rendszer
  • Gépek napi megelőző karbantartása – zsírzás, ellenőrzés
  • Hulladékok utasítás szerinti kezelése
    Dokumentáció naprakész, pontos vezetése – szalma befogadó, áztató lapok, bunker átrakások

Elvárások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep
Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen vagy a 2338 Áporka, Szabadság telep címre küldött önéletrajzzal lehet.