Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége könyvelő munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök analitikus könyvelése
  • Tárgyi eszközök leltározásának koordinálása, ebben való részvétel
  • Adatszolgáltatás a beruházási költségtervezéshez
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Részvétel a havi/éves zárási feladatokban
  • Pályázatok elszámolásában való közreműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Könyvelés területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office Office felhasználói ismeretek (Excel, Word)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (közgazdasági/ pénzügyi/számviteli)
  • Integrált vállaltirányítási rendszer gyakorlati ismerete
  • Angol/német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep
Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet.