Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége

szállítmányozási adminisztrátor munkatársat

keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • szállítási, szállítmányozási folyamatok adminisztratív támogatása:
    • csomagolás, szállítás adminisztrációs tevékenység;
    • szállítólevél, CMR kezelés, kitöltés;
    • jelenléti ívek, munkaidő regisztrálás;
    • raktári nyilvántartás, készlet kezelés;
    • EKÁER bejelentés, módosítás;
    • statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:

  • kétműszakos munkarend vállalása
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi vizsga)
  • precizitás
  • Excel felhasználói ismeretek
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete előny
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep
Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen vagy Fehér Józsefnél a +36705020384- es telefonszámon lehet.