Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége

Villanyszerelő

munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Elektromos gépek/berendezések hibadiagnosztizálása
  • Frekvencia váltós hajtások működtetésének biztosítása
  • Gépek, berendezések, vezérlőszekrények karbantartása, javítása
  • Szalagrendszerek (dobmotor/ hajtóműves) gépek, berendezések hibajavítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú iskolai végzettség (erősáramú villanyszerelő/ villamosipari/ elektrotechnikai)
  • Jó diagnosztizáló és problémamegoldó képesség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Ipari villamos berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Ipari elektromos vezérléstechnikai és hajtástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
    Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Frekvenciaváltók ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény bónus rendszer, túlmunka kompenzáció
  • Béren kívüli juttatások biztosítása
  • Szálláslehetőség, vagy bejárás támogatása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen vagy Nyúl Józsefnél a +3670 331 2700 telefonszámon lehet.