Anyagbeszerző-raktáros

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposzt előállító cége
ANYAGBESZERZŐ-RAKTÁROS MUNKATÁRSAT keres áporkai üzemegységébe

Feladatok:

  • karbantartási és egyéb anyagok, beszerzése, beszerzésében való közreműködés (beszállítók felkutatása,
  • ajánlatkérés, megrendelések ügyintézése)
  • a beszerzett anyagok kezelése, átvétele, – azonosítása, ellenőrzése, nyilvántartásba vétele
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • a raktározási feladatok során szükséges anyagmozgatás
  • javításra váró eszközök, berendezések,
  • esetenként a beszerzett anyagok szállítása
  • raktári készletek kiadása, dokumentálás
  • készletek ellenőrzése,
  • készletgazdálkodás, szükséges beszerzések kezdeményezése
  • leltározási feladatok végrehajtása
  • raktári rend és tisztaság kialakítása, fenntartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki ismeret előny)
  • megbízható, gyors, precíz, igényes munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • önállóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetési és juttatási rendszer
  • továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • stabil háttér
  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Áporka, Szabadság telep 030/10.
Jelentkezni a munkakör megnevezésével, és a bruttó fizetési igény megjelölésével a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet.
Bővebb információ: +36 30 756 8460