AZONNALI KEZDÉSSEL
Betanított gépkezelőt
keresünk áporkai üzemegységünkbe.

Feladatok:

  • Komposzt keverő és mozgató gépkezelése – műszaki állapot ellenőrzés (munkakezdéskor és folyamatosan) – olajszint, kábelek és vezetékek épsége, csapágyak, görgők, hajtóművek, sérülésmentesség, működőképesség
  • Gép karbantartási feladatainak ellátása
  • Takarítás, mosás végzése – gépek, szállító szalagok, érlelő bunkerek, aknák, lefolyók
  • Dokumentáció naprakész, pontos vezetése

Elvárások: középfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent: mezőgazdasági munkákban jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dolgozói ajánlási program nettó 70 000 Ft / ajánlás
  • Kedvezményes beszerzési lehetőség
  • Munkába járás költségtérítése
  • Béren kívüli juttatások biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munka és fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér

Munkaidő: 12 órás folyamatos műszak

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.

Jelentkezni a munkakör megnevezésével, és a bruttó fizetési igény megjelölésével a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet.

gepkezelo