Elektromos karbantartó – erősáramú villanyszerelő

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége Erősáramú villanyszerelő/Elektromos karbantartó munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Elektromos gépek/berendezések hibadiagnosztizálása, javítása, karbantartása;
  • PLC vezérelt folyamatirányító rendszerek (gépsorok) folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása elektromos oldalról.(nem elvárás a PLC programozás)
  • Elektromos rendszerek telepítése, beüzemelése.(részvétel kisebb beruházásokba)

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú iskolai végzettség (erősáramú villanyszerelő/ villamosipari/ elektrotechnikai);
  • Jó diagnosztizáló és problémamegoldó képesség;
  • 3-5 év szakmai gyakorlat (fiatalok jelentkezését is várjuk);
  • Ipari villamos berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Ipari elektromos vezérléstechnikai és hajtástechnikai ismeretek;
  • Készenléti felügyeletben részvétel;
  • Önálló munkavégzés;
  • Terhelhetőség;

Előnyt jelent:

  • Frekvenciaváltós hajtások ismerete;
  • Gépsorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • Automatizálási ismeretek;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, túlmunka kompenzáció
  • Béren kívüli juttatások biztosítása
  • Ingyenes szálláslehetőség, vagy bejárás támogatása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen pozíció nevének megjelölésével vagy személyesen Áporka, Szabadságtelep 030/10. címen lehet.