Gépkezelő

Gépkezelő munkatársat keresünk ócsai üzemegységünkbe!

Feladatok:

  • A gombaházak előkészítése termesztésre és utómunkálatokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • A termelésvezetők által megszervezett időben a csiperke termesztő házakból a letermett komposzt kitárolása
  • Kitárolás után a termesztő házak és a használt eszközök, gépek tisztítása, fertőtlenítése
  • A tiszta termesztő házak betárolásra való felkészítése
  • Takaróföld heti leltározása
  • A termesztő házak locsolásra való felkészítése
  • Betároló gép kezelése
  • Munkagépek rendszeres heti zsírzása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános
  • Jó fizikum
  • Minőségi munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Szakmunkás végzettség
  • Gépkezelő jogosítvány
  • Mezőgazdasági gépek kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapbér: 220 000 Ft bruttótól + 60-90 000 Ft mozgóbér
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér
  • Kiváló csapatszellem

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Külterület, Hrsz: 0175/9.
Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével.
Bővebb információ: +36 30 756 8460