Gépkezelő Ócsa

GÉPKEZELŐ MUNKATÁRS MUNKAKÖR
Csatlakozz hozzánk, legyél Te a 10 fős ócsai gépkezelői csapatunk új tagja!
„Nő, mint a gomba!” nálunk a mondás szó szerint értendő!

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. stabil, biztonságos, a jelenlegi helyzetben is növekvő vállalat, amelynél közel 300 munkavállaló dolgozik és évi 6 millió kg friss gombát szállít a hazai és nemzetközi boltok polcaira.

Mit fogsz csinálni? Feladatod lesz:

  • a gombaházak előkészítése a termesztésre;
  • a komposzt betárolása;
  • a termesztő házak locsolásra való felkészítése;
  • a termelésvezetők által megszervezett időben a csiperke termesztő házakból a letermett komposzt kitárolása;
  • a kitárolás után a termesztő házak és a használt eszközök, gépek tisztítása, fertőtlenítése;
  • a gépek eseti kenése, tisztítása.

Téged keresünk, ha:

  • min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel, középfokú végzettség előnyt jelent;
  • rendelkezel gépkezelői tapasztalattal;
  • bírod a gyors munkatempót;
  • pontos és precíz vagy, hisz a gomba „alapját” te készíted elő.

Amit nyújtani tudunk:

  • Alapbér: bruttó 223 ezer Ft-tól + Bónusz teljesítmény alapján, amelyet minden hónap 10-ig megkapsz;
  • saját gépjárművel való munkába járás esetén 15 Ft/km költségtérítése;
  • dolgozói járatok indulnak Budapestről (Határ út), Monorról, Dömsödről, Hernádról valamint Vecsésről;
  • havi munkaidőkeret, a beosztást 1 hónapra előre megkapod, heti 2 szabadnapot biztosítunk;
  • dolgozói kedvezmény gomba vásárlásra;
  • munkaruha, munkavédelmi eszközök, biztonságos munkakörnyezet;
  • vezetői támogatás, rugalmas hozzáállás.

Tudtad, hogy a gomba óránként 1 mm-t nő az év 365 napján, tehát a munkádra mindig szükségünk lesz! Hosszútávú, stabil munkahelyet, családias légkört és jó hangulatot biztosítunk számodra.

Munkavégzés helye: Bio-Fungi Kft ócsai telephelye, 2364 Ócsa (Alsópakony), Külterület, Hrsz: 0175/9.

Önéletrajzodat a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk, a munkakör nevének megjelölésével.
Bővebb információ: +36 30 756 8460