Kutató-Fejlesztő

A Bio-Fungi Kft. ócsai telephelyére Kutató-Fejlesztő kollégánkat keressük!

Csatlakozz hozzánk várunk csapatunkban!
„A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Kik vagyunk?

  • 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.
  • több mint  20 ezer m2-en, felszíni modern gombaházakban, heti 120-130 tonna gombát termesztünk. Cégünk évi több, mint 6 millió kg friss gombát szállít a hazai és nemzetközi áruházláncok polcaira.
  • Kelet-Közép Európa egyik leginnovatívabb gombatermesztési technológiájával és szakértelmével rendelkező vállalata vagyunk.

Ismerj meg minket jobban:

Mit fogsz csinálni? A következő feladatokban számítunk Rád:

  • a gombatermesztési területen termékfejlesztés indukálása;
  • a társaságunk általános kutatási – fejlesztési projektjeinek összefogása;
  • új kutatási – fejlesztési projektek feltérképezése, új pályázati projektekben való részvétel elindítása;
  • kutatási programok kidolgozása, nyomon követése;
  • gombatermesztési trendek figyelése (élelmiszerfejlesztés; melléktermékek felhasználási lehetőségei)
  • szakmai konferenciákon és külföldi üzemlátogatásokon való részvétel.

Termékfejlesztéshez kapcsolódó feladatok:

  • új termékek fejlesztése, koncepciójának és dokumentációjának összeállításában való részvétel;
  • termékfejlesztési projektekhez kapcsolódó dokumentumok készítése.

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel biotechnológiai, élelmiszeripari, mezőgazdasági szakterületen;
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nem baj, ha nincs többéves tapasztalatod, a lelkesedés és a motiváltság számunkra nagyon fontos!

Amit nyújtani tudunk:

  • Szakmailag:
    Folyamatos fejlődési lehetőség.
    Tapasztalt gombakereskedelmi szakértők segítik a betanulásod és szakmai fejlődésed.
  • Egyéb:
    Egymást mindenben támogató, segítő csapatnak leszel a tagja!
    Cafeteria.
    Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk.
    Dolgozói kedvezmény gombavásárlásra.
    Munkavégzés helye: Bio-Fungi Kft ócsai telephelye, 2364 Ócsa, HRSZ: 0175/9

Önéletrajzodat a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk a munkakör és bérigény megjelölésesével.