Mechanikus karbantartó

Mechanikus karbantartó munkatársat
keresünk keresünk áporkai üzemegységünkbe.

Feladatok:

  • Nehézgépek karbantartása
  • Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése
  • Új gyártógépek üzembe helyezésének támogatása
  • Szerszámok, műszaki eszközök javítása, karbantartása, felújítása, módosítása
  • Állapotvizsgálatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú iskolai végzettség (lakatos, gépszerelő, gépész, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Készenléti felügyeletben részvétel
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Gépsorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Mezőgazdaságban töltött munka

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dolgozói ajánlási program nettó 70 000 Ft / ajánlás
  • Kedvezményes beszerzési lehetőség
  • Munkába járás költségtérítése
  • Béren kívüli juttatások biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munka és fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen pozíció nevének megjelölésével vagy személyesen Áporka, Szabadságtelep 030/10. címen lehet.

mechanikus karbantartó