Minőségellenőrzési munkatárs

Minőségellenőrzési munkatársat keresünk áporkai üzemegységünkbe.

 Feladatok:

  • beérkező alapanyagok, csomagolóanyagok, félkész termékek, kész termékek mintavételezésének tervezése
  • rutin vizsgálatok tervezése, elvégzése
  • laborsegéd munkatárs koordinálása, szükség esetén helyettesítése
  • NIR, Duma, Khejdal készülék, pH mérő használata, és a mérések fejlesztése
  • Minőségellenőrzési rendszer fejlesztése
  • vizsgálati eredmények értékelése
  • vegyszerek, laboreszközök nyilvántartása, karbantartása, szükség esetén pótlása
  • részvétel vevői, illetve beszállítói reklamációk kivizsgálásban
  • nem megfelelőségek kivizsgálásában, javító intézkedésekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • vegyész, vegyésztechnikus vagy hasonló területhez kapcsolódó végzettség

Előny:

  • felsőfokú végzettség (agrármérnök, vegyészmérnök, biomérnök)
  • laboratóriumi munkavégzési tapasztalat
  • termelésben szerzett tapasztalat
  • agráriummal kapcsolatos szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási rendszer;
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Stabil háttér
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Áporka, Szabadság telep 030/10.

Munkakezdés várható ideje: Azonnal

Jelentkezés: Jelentkezni a munkakör megnevezésével, és a bruttó fizetési igény megjelölésével a karrier@biofungi.hu e-mail címen lehet. Kérjük, hogy szakmai önéletrajza mellé csatoljon motivációs levelet is.