Műszaki pályázati koordinátor

Dolgozz Velünk a modern komposzt- és gombaiparban!
A magyar Bio-Fungi Kft, több mint 30 éves múlttal rendelkező, hazai és a régió vezető gombatermesztő és komposzt előállító cége Műszaki pályázati koordinátor munkatársat keres.

Amiben számítunk Rád:

  • Pályázati lehetőségek követése
  • Elnyert pályázatok megvalósításában való részvétel, projektmenedzsment
  • Elnyert pályázatok adminisztrációs követelményeinek betartása, a megfelelő dokumentumok precíz elkészítése, beszerzése
  • Dokumentumok leadási határidejének figyelése, betartása
  • Hiányosságok figyelemmel kísérése és jelzése a kollégák számára
  • A projekthez kapcsolódó időtervek elkészítése
  • A folyamatok és eljárások biztosítása a projekttervezésben
  • Az építési stádiumban lévő projektek nyomon követése
  • Dokumentációk karbantartása a megfelelő rendszerekben és információ szolgáltatás a projektek számára
  • Rendszeres státuszjelentések prezentálása a projekt ütemezési helyzetére vonatkozóan
  • Projektvezető és a projekttagok munkájának támogatása
  • Projekt megbeszéléseken való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, mérnöki terület előny)
  • Jó kommunikációs készség és magabiztosság elengedhetetlen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség
  • Fejlődési, tanulási képesség és hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű munkaszerződés (2-3 év; módosulhat határozatlanra)
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Változatos feladatok
  • Lehetőség saját projektek, fejlesztési ötletek megvalósítására
  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Áporka

Pályakezdők, friss diplomások jelentkezését is várjuk!

Önéletrajzát a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk, a pozíció nevével és a bruttó jövedelemigény megjelölésével.
Bővebb információ: +3670/33 12 700