Műszakvezető

Műszakvezető munkatársat keresünk áporkai üzemegységünkbe.

Feladatok:

  • A 12-14 fős kiszerelési csoport munkájának szervezése és irányítása.
  • A munkavállalók napi beosztásának tervezése, a napi feladatok kiosztása és ellenőrzése.
  • A kitárolási feladatok határidőre teljesítése, jó minőségben történő végrehajtása.
  • A gépek, berendezések kezelése, beállítása, részvétel kisebb karbantartási feladatokban.
  • A biztonságos munkavégzéshez szükséges eszközök felügyelete és ellenőrzése.
  • Előírások betartatása.
  • Jelentések, riportok készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office, vállalatirányítási rendszerek)
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Megbízhatóság, határozottság
  • Terhelhetőség
  • Felelőségteljes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Gépkezelői ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási rendszer
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: H-2338 Áporka, Szabadságtelep 030/10.
Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével lehet.