Nemzetközi gépjárművezető Ócsa

„A jövő élelmiszerét termesztjük!”
Csatlakozz hozzánk, várunk csapatunkban!

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. stabil, biztonságos, a jelenlegi helyzetben is növekvő vállalat, melynél közel 300 munkavállaló dolgozik és évi 6 millió kg friss gombát szállít a hazai és nemzetközi boltok polcaira.

Társaságunk ócsai telephelyére Nemzetközi gépjárművezetőt keresünk.

Feladatok:

  • rövid nemzetközi fuvarok teljesítése (szomszédos országok logisztikai központjába),
  • áru le- és felrakodása elektromos „békával”,
  • telephelyen belüli fuvarozás,
  • okmányok vezetése.

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • érvényes vezetői engedély, C” „E” kategóriára;
  • PÁV II.
  • GKI kártya
  • Digitális sofőrkártya;
  • büntetlen előélet
  • legalább 2 év nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú alkalmazotti jogviszony;
  • korszerű, folyamatosan megújuló és karbantartott gépkocsipark;
  • beosztás munkaidőkeret szerint;
  • bejárásra útiköltség támogatás;
  • stabil háttér.

Ismerj meg minket jobban:

Önéletrajzodat a karrier@biofungi.hu e-mail címre várjuk a munkakör megjelölésével.
Bővebb információt a +36 30 756 8460 tudunk nyújtani.