Rekeszmosógép-kezelő munkatárs

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége

REKESZMOSÓGÉP-KEZELŐ munkatársat

keres ócsai telephelyére.

Feladatok:

  • műanyag rekeszek géppel történő mosása
  • a tiszta rekeszek raklapon történő elrendezése és szállítása
  • a rekeszmosó gép tisztán tartása

Elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • önálló munkavégzés.
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • műszaki érzék.

Amit kínálunk:

  • munkaidő hétköznap, hétfőtől péntekig 7 és 16 óra között.
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér.
  • havi fix bér megegyezés szerint.
  • nem helyi lakosoknak hozzájárulás az utazási költségekhez.
  • kulturált munkakörülmények, próbaidő után munkaruha biztosítása.

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, 0175/9. hrsz.

Jelentkezni a munkakör megnevezésével a karrier@biofungi.hu e-mail címre vagy a 2364 Ócsa, 0175/9. hrsz címre küldött önéletrajzzal lehet.